Uncategorized

Yüze Eksozom Tedavisi

Yüze Eksozom Tedavisi

Yüze eksozom tedavisi cildin gençleşmesi için hücresel uyarıma ve yenilenmeye yardımcı olan, cildin doğal bariyerini onaran bir tedavi şeklidir. Eksozom ile yüz ve cilt gençleştirme tedavisi gençleşmiş bir görünüm için kollajen ve elastin sentezine yardımcı olmak üzere ciltteki fibroblastları uyarır. Eksozom ile yüz gençleştirme kollajen ve elastin sentezini uyararak fibroblastları ve diğer büyüme faktörlerini uyarır.  Yüze eksozom tedavisi yüz cildinin doğal bariyerini onarmak, kırışıklıkları gidermek, cildi gençleştirmek için hücresel uyarıma ve yenilenmeye yardımcı aynı zamanda anti-inflamatuar faydalara sahip, biyolojik olarak canlandırıcı bir tedavi şeklidir. Bu şekilde, yüze exosome tedavisi hastalara cilt ve dokularını daha derinden iyileştirmek için doğal bir çözüm sunarak cilt canlılığının ve sağlığının uzamasına yardımcı olur.

Eksozom Tedavisi cildin doğal bariyerini onarmak için hücresel uyarıma ve yenilenmeye yardımcı olmak için çalışır. Daha önce de belirtildiği gibi, eksozom tedavisi periorbital yani göz çevresi bölgesi tedavi etmek için en uygun olanıdır ve yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcı olmak üzere göz çevresi kırışıklıkların iyileştirilmesinde son derece etkilidir. Öte yandan eksozom ile cilt tedavisi enjekte edilen bölgenin gençleşmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olarak yüz, boyun, eller ve göğüs tedavisi için en uygun tedavi şekli olarak görülmektedir. Eksozom tedavisi aynı zamanda yara izinin iyileştirilmesi için de kullanılmaktadır.

Birçok cilt gençleştirme tedavisi gibi exosome tedavisi çeşitli hastalar ve yaşlanan cildin birçok sorununda kullanılabilmektedir. Cildin sıkılığını, dokusunu ve tonunu iyileştirmek için çalışan eksozom tedavisi daha olgun ciltleri tedavi etmek ve erken yaşlanma belirtileri gösteren hastalar için en uygunu olarak görülmektedir. Eksozom ile cilt gençleştirme tedavisi cildin yapısına aktif olarak etki ederek derinlemesine etki ve cildin nemlenmesini sağlar. 30 yaş ve üzeri hastalar için son derece uygun olduğu bilimsel çalışmalarla gösterilmiştir.

Eksozom ile cilt gençleştirme ve yüze eksozom tedavisi:

-Yüz cildinin sıkılığını ve tonunu iyileştirir.

– Kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur,

– Cildin yenilenme süreçlerini uyarır,

– Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir,

– Cildi sıkılaştırır, cilt tonunu iyileştirir,

– Kuru ve sorunlu ciltler için özellikle önerilmektedir.

Diğer Makaleler