Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Kök Hücre ile Yüz Gençleştirme

Estetik Tıp Alanındaki En Yeni Uygulama

Cildimizin daha genç ve daha canlı bir görünüme kavuşması ve yaşlanma etkilerini gidermek için Estetik Tıp ve Anti-Aging alanındaki en yeni uygulamalardan biri kendi kök hücrelerimiz kullanarak yapılan Kök Hücre ile Yüz Gençleştirme. Kök hücreler açısından vücudumuzdaki en zengin dokulardan biri göbek çevresi cilt altı yağ dokusu. Vücudumuzun kendi yağ dokusundan elde edilen kök hücrelerimizi kullanarak cildimizde hücresel gençleşmenin sağlanması için yapılan Yüze Kök Hücre Tedavisi estetik tıp alanındaki en yeni uygulamalardandır.

Kendi kök hücrelerimizin vücudumuzdaki en zengin olarak bulunduğu yerlerden biri cilt altı yağ dokusudur. Göbek çevresi cilt altı yağ dokusunun küçük bir işlemle alınması sonrası bu alınan yağ dokusundan yalnızca birkaç saatlik özel tıbbi bir işlemle ayrıştırılması sonrası milyonlarca canlı kök hücreler içeren zengin sıvıya Stromal Vasküler Fraksiyon – SVF adı verilir. SVF sıvısı milyonlarca canlı kök hücreler ile rejeneratif, yenileştirici, gençleştirici, canlandırıcı hücreler içerir.

Kendi yağ dokumuzdan elde edilen kök hücreler ile yapılan yüze kök hücre tedavisi, yüz cilt dokusunu gençleştirme, canlandırma, tazeleme ve rejenerasyon sağlamada çok etkilidir. Kök hücre ile yüz gençleştirmenin amacı, zenginleştirilmiş kök hücrelerin yıpranmış ve yaşlanmış dokuya enjekte edilerek o dokudaki yenileşme, gençleşme ve onarımın hızlandırılmasıdır.

Kök Hücre SVF Tedavisi ile kendi yağ dokumuzdan elde edilen kendi kök hücrelerimiz gençleştirilmek, canlandırılmak istenen yüz, göz çevresi, boyun, dekolte bölgesi, el sırtı ya da gençleşme ve yenileştirmeyi nerede istiyorsak o bölgelere enjekte edilerek işlem gerçekleştirilir. Yüze kök hücre tedavisi ile yüz cildinde gençleşme, tazelenme, yenilenme sağlanır. Yüz cildinin elastikiyeti ve canlılığı artar, cilt kırışıklıkları azalır, yaşlanma fenotipi tersine çevrilir. Bu şekilde cildin daha parlak, daha canlı, daha pürüzsüz ve genç görünümünü sağlanır.

İletişim Formu

Aşağıda yer alan iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilir, soru sorabilir ve randevu alabilirsiniz. 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]